USG bioderek w Poznaniu – pozwól swojemu dziecku prawidłowo się rozwijać

Rodzicielstwo to piękny czas. Każdy rodzic marzy, by jego własne dziecko posiadało jakieś talenty. Czasami on sam chce mu przekazać swoje umiejętności: granie w piłkę, a być może nauka jakiegoś znanego tańca. Rodzicu, pamiętaj, że czasami nie wystarczy przekazać. Aby dziecko w przyszłości uzyskało pełną sprawność ruchową, we wczesnym etapie życia należy wykonać mu USG stawów dziecka. 

Bioderka bardzo szybko kształtują się w pierwszych miesiącach życia. Zadbanie o nie w tym czasie, przyniesie pozytywne skutki w życiu dorosłym. Dokonaj swoistej selekcji specjalistów i wybierz najlepszego. Zapisz swojego malca na USG bioderek w Poznaniu: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/usg-bioderek-niemowlat/.

Neomedica to poradnia preluksacyjna w Poznaniu, w której spotkasz pasjonatów swojego zawodu. Miłość do najmłodszych pacjentów, ciągłe pogłębianie swojej wiedzy, długofalowe doświadczenie. Te cechy najlepiej opisują sposób działania naszych ortopedów dziecięcych. 

Wykonanie USG stawów biodrowych u niemowląt pozwala lekarzom dokonać analizy składu bioderek oraz ich ułożenia. Jeśli wykryte zostaną jakieś nieprawidłowości, możecie wspólnie zaplanować proces leczenia.

Nie należy zapominać, że nie wystarczy jednokrotnie przeprowadzić USG bioderek dziecka, ponieważ ich rozwój jest ciągły. Najlepiej zbadać je pierwszy raz w 6 tygodniu, następnie w 3 miesiącu i ostatni raz – wraz z rozpoczęciem nauki chodzenia. Ten okres wiąże się z ich intensywnym rozwojem, dlatego nie bagatelizuj tego.